Připravujeme

Seznam akcí které pro Vás připravujeme.

Listopad 2018

Svatomartinské husy

K svátku svatého Martina v dřívějších dobách neodmyslitelně patřila posvícenská svatomartinská husa. Přijďte ji ochutnat připravenou dle tradiční receptury podle našeho šéfkuchaře Radovana Malára. Každý rok máme spousty spokojených zákazníků, protože husy pečeme přes noc šetrným, nízkoteplotním pečením, po dobu 8-10 hodin. Vzhledem k velkému zájmu tato akce bude cely týden, od 5.11 do 11.11.2018.

Rohozec třináctka

Speciální pivo z pivovaru Rohozec, s 6% obsahem alkoholu. Silnější světlé pivo s vyšším obsahem alkoholu, s výraznou chlebnatou plností je s chmelovou hořkostí v dokonalé harmonii. Dobře se hodí pro slavnostní příležitosti, dokáže nahradit jakýkoli aperitiv či destilát.

Zabíjačkové hody

Můžete se těšit na klasické pochoutky jako jitrnice a jelita, prejt, gulášek, ovar i prdelačku. Zabíjačkové speciality je možno zakoupit i sebou.

 

Prosinec 2018

Víkend burgerů

Můžete se těšit například na Texas burger  s jalapeňos papričkami, New York Style burger z hovězího masíčka s olivami a kaktusovým salátem, Burger „KING“ z hovězího masa se slaninkou a čedarem a Patron burger který ocení milovníci zvěřiny a další.

Sýrové speciality

Připravujeme pro Vás například romadůr v anglické slanině, smažené kousky z mozzarelly s bazalkou, CHEESE burger nebo nivové koule.